Çocuk Bakıcı İş İlanları

İlan detayları

1,000.00 ₤ Aylık Ücret
68 gün

 

Öne çıkanÖne çıkanÇok Acil !

Çocuk bakmak istiyorum

İlan Ayrıntıları

Çocuk bakmak istiyorum.Bebek bakmak istiyorum . Cinsiyet fark etmez sigara kullanmıyorum çocuğum var

 

 

6 yaşındaki kızıma bakıcı ihtiyacım var

Uzman Bakıcı

 Nasıl Olur ?

“Mükemmel” dadı diye bir şey olmayabilir, ancak işe alırken tüm ebeveynlerin aradığı ortak özellikler vardır. Bir ailenin gençleri, yeni doğanları, ikizleri veya sadece bir çocuğu olması fark etmeksizin, hepsi değerli çocuklarına bakmak için özel birini arıyorlar.
Dadı işi ararken, mümkün olan en iyi bakıcı olmanıza yardımcı olacak ipuçlarını burada bulabilirsiniz.
Olgun ol
Ebeveynler olgun, deneyimli ve çocuklarını izlemeye hazır birini arıyor. Ebeveynler  “Olgunluk seviyesi, görüşme sırasında kendinizi taşıma ve iletişim kurma biçiminizle aktarılıyor” diyor. Potansiyel bir işverene ve aileye olgunluğunuzu göstermenin görüşmeden önce başladığına inanılıyor. İşe ilk başvurduğunuzdan, görüşmenin kendisine gönderdiğiniz herhangi bir e-postaya, profesyonel, sakin ve olgun davrandığınızdan emin olun.
Dürüst ol
Olgunluğun bir kısmı, yetenekleriniz ve deneyimleriniz konusunda dürüst ve samimi olmaktır.Ebeveynler “çocuklara ve standartlarına karşı dürüst, ebeveynlere karşı dürüst ve çocuklarla ilgili durumlarla başa çıkabilen ve programları ve uygunlukları konusunda dürüst” dadılar istiyorlar. Çocuk Bakımı her zaman kolay değildir, ancak sizinle işvereniniz arasında güven inşa etmeye yardımcı olur.
Rol modeli ol
Bir dadı olarak çocuklar rehberlik için sizden yardım isteyeceklerdir, bu nedenle yalnızca ebeveynler tutarlı, güvenilir ve iyi karakterli bir dadı ister. Ebeveynler “ahlaklı, sabırlı, minnettar ve aynı zamanda çocukların seviyesine çıkıp onlardan zevk almak için ne gerekiyorsa yapacak birini” aradığını düşünüyor! Rol model olmanın büyük bir kısmı, çocuklar geliştikçe daha önemli hale geldiğine ve çocuklarla daha fazla sohbet ve etkileşiminiz olduğuna inandığı kişiliğinizdir.
Harekete Geçirici Olun
Doğrudan talimatlara ihtiyaç duymadan inisiyatif alabileceğinizi ve aile içinde aktif bir rol oynayabileceğinizi gösterin.  “Aileler, özellikle de bebekleri olan ilk anne babalar, ihtiyaç duydukları her şeyi her zaman bilmezler ve bir takım oyuncusu olarak atlamak, bilgeliği paylaşmak ve önerilerde bulunmak için deneyimli bir dadıya güvenirler,” diyor .
“inisiyatif çok şey anlatır ve esasen öne çıkmanıza ve ilginizi ve çok çalışma yeteneğinizi göstermenize olanak sağlayacak, kendinizi taahhüt etmeye istekli olduğunuz şeye bağlıdır” .
Girişiminizi göstermenin bir yolu, geçmişte izlediğiniz çocuklarla aktivitelerinizde ne kadar yaratıcı olduğunuzu vurgulamaktır. “Yürüyüşleri günlük gezilere ve öğrenme maceralarına dönüştürme” yeteneği, eğitimi günlük aktivitelere dahil edebileceğinizi, ebeveynlerin ve çocukların seveceği bir şey olduğunu gösterir.
Saygılı ol
“Aileler, kendi kişisel inançları ve tercihleri ne olursa olsun, ebeveynlerin felsefelerine ve uygulamalarına katılmaya istekli olan dadılar arıyor.” Deneyimlerinizden elde ettiğiniz bilgileri paylaşmanız ve önerilerde bulunmanız harika bir şey, ancak sonuçta disiplin, programlar, etkinlikler vb. Konular söz konusu olduğunda işlerin nasıl yapıldığına dair ebeveynlerin çağrısıdır. Bir dadı olarak buna saygı duymak önemlidir. .
İletişimsel Olun
Özellikle çocuklar büyüdükçe yeni beklentiler gelişebilir, ancak ilk beklentiler değişmez diyor. Yeni bir pozisyona geçerken aynı sayfada olmak ve beklentiler hakkında aile ile düzenli olarak iletişim kurmak önemlidir.
Kendin ol
Ama nihayetinde, bu kariyerde başarılı olmak istiyorsanız, bu kendiniz olmakla ilgilidir.  “kişiliğinizin ortaya çıkmasına ve kendinizin olmasına izin verirseniz, aileler çocuklarla çalışmayı ne kadar sevdiğinizi görebilecek!”
“Mükemmel” dadı diye bir şey olmayabilir, ancak bir aileye “mükemmel” uyum diye bir şey vardır. Bu özellikleri vurgulayın ve bir aile de günlük yaşamlarına nasıl uyacağınızı görebilir.

Teklifler (0)

Bu ilan tekliflerini görüntülemek için lütfen giriş yapın .

CocukBakicim.Com : 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne, 0212 249 29 87 numaralı telefondan veya Hacımimi Mahallesi Lüleciler Caddesi No:4 Beyoğlu/İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Filtreyi Kaydet
×